Zavolajte nám +421918490990 alebo +421904536141

                                     KLIK HERE

   NEZÁVäZNÁ CENOVá PONUKA ZDARMA

 

Návrh, výroba a montáž väzníkových striech a krovov.    Za najlepšie ceny

 

Kvalitná väzníková strecha "na kľúč"

 

Pre domy, byty aj haly

 

Väzníkový krov na rodinný dom v obci Beloveža

Beloveža :: 04.11.2019


Titul02_Beloveža_02_krovy_strechy_väzníky_priehradové_drevené_výroba_montáž_rodinný_dom_preprava_nadrozmer_hydraulická_ruka_02.jpg
Titul01_Beloveža_02_krovy_strechy_väzníky_priehradové_drevené_výroba_montáž_rodinný_dom_preprava_nadrozmer_hydraulická_ruka_01.jpg
Názov stavby:

Valbová väzníková strecha s úložným priestorom na rodinnom dome v Bardejovských Kúpeľoch.

 

 

 

Rozmery:

21750 x 17900 mm, (pôdorys väzníkovej strechy)

 

Sklon: 22°

 

 

Popis:

Tento rodinný dom s pôdorysom do tvaru "L" je zhotovený ako bungalov s veľkým úložným priestorom. Väzníkový krov je zhotovený tak, aby zároveň prekryl aj terasu a poskytol tak príjemné posedenie kryté pred silným slnkom aj dažďom. Krovom z priehradových väzníkov v tomto prípade prechádza jeden komín a odvetranie potrubia.

 

 

Investor chcel celú stavbu čo najjednoduhšie a čo najskôr dostať pod strechu. Práve z tohto dôvodu, ale aj z dôvodu úspor pri výstavbe a aj ďalším nesporným výhodám si zvolil zhotovenie krovu z drevených priehradových väzníkov.

Iba použitie väzníkovej strechy totiž umožní čo najrýchlejšie celú stavbu zastrešiť a až následne riešiť vnútornú dispozíciu, keď už strecha zakryje celý priestor.

 

Zároveň mu voľba krovu z priehradových väzníkov umožnila zjednodušiť stavbu a zhotoviť stropnú a strešnú konštrukciu v jednom celku.

 

Ďalšie výhody väzníkovej strechy oproti klasickému krovu si môžete pozrieť tu ...

 

Doprava a montáž väzníkov:

Disponujeme vlastným nákladným autom určeným na špeciálnu nadrozmernú prepravu. "Špeciál" MERCEDES BENZ Actros je vybavený aj hydraulickou rukou s dosahom až 21,3 m.

 

Z toho plynúce výhody pre klienta:

Platíte iba jedno auto, čím šetríte peniaze. (niektorí dodávatelia vám pošlú 2 autá a vy zaplatíte 2x)

Nepočúvate výhovorky typu - čakáme na prepravcu, lebo je obsadený. Termín vašej montáže je teda dodržaný a vy šetríte čas.

Dokážeme previezť naozaj dlhé väzníky, ktoré nemusíme rozdeľovať, čím sa skracuje dĺžka pobytu žeriavu a vy opäť šetríte náklady.


Tu môžete odoslať správu do nášho tímu.

Volajte +421 918 490 990
Táto stránka používa súbory cookies, používaním stránok súhlasíte s ich využívaním. OK