Zavolajte nám +421918490990 alebo +421904536141

                                     KLIK HERE

   NEZÁVäZNÁ CENOVá PONUKA ZDARMA

 

Návrh, výroba a montáž väzníkových striech a krovov.    Za najlepšie ceny

 

Kvalitná väzníková strecha "na kľúč"

 

Pre domy, byty aj haly

 

Špičkový software a moderný strojový park pre výrobu priehradových väzníkov.

 

Predajné miesta: Košice, Prešov (vzorový dom), Hertník okres Bardejov.

Tu prejdi na adresy pobočiek...

 

 

krovy-strechy-vaznik-nosnik-vyroba-priehradovych-bardejov-presov-kosice-krytina-projekt-navrh-ponuka-cena-18.jpgNaša výroba priehradových väzníkov ako aj projekcia a administratíva je sústredená na jednom mieste v priemyselnom areáli na okraji obce Hertník.

Týmto spojením máme výborný prehľad o samotnej výrobe väzníkov, čím vieme zaručiť dodržanie vysokej kvality a dodacích termínov pre našich klientov.

Priamo v areáli sa nachádza aj klientská zóna so vzorkovou časťou, ktorá výrazne pomáha zákazníkom predstaviť si svoju väzníkovú strechu a našim odborníkom potom doladiť cenový návrh krovu pre našich klientov.

 

Stretnúť sa s našimi obchodnými zástupcami je možné taktiež v našich vzorkových predajniach a pobočkách v Hertníku pri Bardejove, Košiciach a Prešove.

 

V Prešove je k dispozícii vzorový dom, samozrejme s väzníkovou strechou.


 

 

krovy-strechy-vaznik-nosnik-vyroba-priehradovych-bardejov-presov-kosice-krytina-projekt-navrh-ponuka-cena-2.jpgVýrobu priehradových väzníkových konštrukcií môžeme rozdeliť na 2 časti, ktoré so sebou spolupracujú.

 

1. Návrh strechy a projektová činnosť.

 

2. Samotná výroba väzníkov podľa pripravenej a odsúhlasenej výrobnej dokumentácie.

 

V oboch fázach výroby úzko spolupracujeme s našim generálnym licenčným partnerom, spoločnosťou MITEK INDUSTRIES.

 

MITEK INDUSTRIES je skupina mezinárodních firem, která se angažuje ve vybraných oblastech stavebnictví na pěti kontinentech. Společnost byla založena v polovině minulého století a je světovým lídrem v oblasti návrhu a výroby dřevěných konstrukcí a prefabrikovaných konstrukcí spojovaných styčníkovou deskou. MITEK není výrobcem těchto konstrukcí, ale je vývojářem a dodavatelem softwaru, technologie a zařízení, které potřebujete pro návrh a výrobu vazníků, stropních nosníků a dřevostaveb.

 

MITEK INDUSTRIES, spol. s r.o. (Česká republika) byla založena v České republice v roce 1993 a v současné době zastupuje společnost MITEK na trzích v Rusku, Bělorusku, Kazachstánu, na Slovensku a Ukrajině. Strojní technologie pro výrobu prefabrikovaných konstrukcí je vyvíjena a vyráběna v Čechách a vyváží se do celé Evropy. Také styčníkové desky s prolisovanými trny jsou vyráběny v našem výrobním závodě ve Vyškově.

 

Spolupráca s týmto partnerom nám dovoľuje prinášať našim klientom rokmi overené riešenia, ktoré sú výsledkom neustáleho vývoja a zdokonaľovania prepojeného s praxou. Software pre návrhy a realizáciu priehradových väzníkov od spoločnosti MITEK sa považuje za svetového lídra v obore.

 

krovy-strechy-vaznik-nosnik-vyroba-priehradovych-bardejov-presov-kosice-krytina-projekt-navrh-ponuka-cena-7.jpgDisponujeme tímom odborníkov, ktorí sú pripravení navrhnúť a naceniť dodávku kvalitnej väzníkovej strechy pre Vás.

 

Používame najnovší výkonný softvér poprednej spoločnosti v obore, s pomocou ktorého Vám predstavíme kompletný návrh väzníkovej strechy aj s 3D vizualizáciou.

 

Kompletný realizačný projekt väzníkovej strechy aj so statickým výpočtom a jeho posúdením je pre nás samozrejmosťou.

 

 

Navrhneme väzníkovú strechu aj pre Vás.

 

 

 

 

Odošlite kontaktný formulár s Vašimi údajmi a naši odborníci začnú pracovať na Vašom návrhu už dnes.

Tu môžete odoslať správu do nášho tímu.

Volajte +421 918 490 990
Táto stránka používa súbory cookies, používaním stránok súhlasíte s ich využívaním. OK