Predaj kvalitného reziva C24, hranolov KVH, BSH a dosák do celej SR.

Pôvod konštrukčného reziva:

Nami ponúkané stavebné konštrukčné rezivo C24 je pôvodom zo severnej Európy. (Švédsko, Fínsko, Litva, Lotyško, Estónsko, Nórsko, Rusko).

 

Kvalita reziva:

Tento geografický záber má zásadný vplyv na výslednú kvalitu stavebného konštrukčného dreva C24. Kratšie vegetačné obdobie má vplyv na ročné prírastky, ktoré sú menšie. Taktiež pomer jarného (mäkšieho) dreva oproti letnému (tvrdšiemu) je priaznivejší. Drevná hmota je teda hustejšia a výsledné pevnostné parametre sú lepšie.

 

Kontrola reziva:

Rezivo C24 ktoré ponúkame je perfektne skontrolované, nami vyskúšané a preverené. Používame toto rezivo aj v našich výrobných prevádzkach a preto vieme zaručiť veľmi vysoký stupeň preverenia dodávok. Záleží nám na výbornej výslednej kvalite výrobku či sú to väzníky, tradičné krovy alebo lepené priznané hranoly.

 

Certifikáty na rezivo:

Konštrukčné rezivo C24, hranoly KVH aj BSH majú všetky potrebné certifikáty a povolenia na predaj v EÚ. Každý balík aj každý kus má pečiatku CE.

 

Výhody pre vás klientov:

- vyššia kvalita vstupného materiálu má za následok vyššiu kvalitu výrobku ktorý smeruje na trh od vás k vašim klientom, čím rastie vaša dôveryhodnosť aj celkový kredit.

 

- šetríte čas, lebo pošlete iba objednávku a my zaitíme logistiku kamiónovou prepravou. Venujete sa vašej prioritnej činnosti a vaši zamestnanci nevykonávajú stratové činnosti ako je vyhľadávanie dopravcov čo je pre vás iba strata.

 

- veľmi krátky čas od objednávky po vykládku u vás. Objednávky zo skladových zásob sú u vás do 7 dní a čo je potrebné vyrobiťˇ + 5 dní.

 

- náš objemný medzisklad štandardných rozmerov, ktoré sa najčastejšie používajú je pripravený na to, aby ste si mohli objednať núdzovo aj menšie množstvo ako celý kamión. Vykryjete tak možné prestoje vo výrobe čo majú za následok nesplnenie termínov na stavbe a vo výsledku nespokojného klienta, ktorý bude od vás požadovať zľavy a robiť vám zle.

 

- rezivo C24 pre výrobu väzníkov (nielen) je štandardne dostupné aj v dĺžke 6 m (nie iba 5m) čo má vplyv na zmenšenie množstva odpadu a často aj zmenšenie počtu styčníkových dosiek. Vaša konkurencieschopnosť sa zvýši.

 

Porovnanie reziva z píly oproti suchému certifikovanému rezivu C24:

 

Charakteritika reziva z píly:

1. mokré, ťažké a je ho potrebné moriť.

2. triedené iba vizuálne bez použitia skenera, vysoký vplyv ľudského faktora čiže zamestnancov píly

3. nemá certifikát a nemá triedu C24

4. obrovská tvarová nestabilita, raz dva sa pokriví, treba naňho dávať pozor kde a ako dlho bude stáť, sledovať čo sa s ním deje a podobne.

5. klietka musí byť "vyšpangľovaná", je teda véľká, zaberá veľa miesta, je v klietke málo dreva a pri premiestňovaní vykazuje menšiu stabilitu, treba byť opatrný.

6. po celej firme sa vám povaľujú špangle, ktoré treba poukladať a to je strata času

7. ak sušíte u vás na firme tak pribúda práca na manipuláciu a sledovanie ktoré rezivo už môže ísť do výroby a ktoré ešte čaká.

8. doba schnutia je v každom ročnom období iná, na čo musí opäť dohliadať niekto koho platíte.

9. získať certifikát na výrobu vazníkov s takýmto rezivom je veľmi problematické alebo nemožné.

 

Charakteristika certifikovaného konštrukčného reziva C24:

1. suché, ľahké a netreba ho moriť.

2. triedené pomocou špeciálneho skenera aj vizuálne má za následok minimálne chyby.

3. má certifikát je to určite konštrukčné rezivo s pečiatkou C24 aj CE

4. tvarovo stabilné, je vysušené v sušiarni a už sa nepokriví. Je pekné na pohľad a nieje drsné ale hobľované. Môže stáť aj vonku lebo je zabalené, netreba ho kontrolovať sledovať, otáčať ani nič iné.

5. fošne sú priamo na sebe preložené iba po niekoľkých radoch, klietka je malá, ľahká a má v sebe veľa dreva.

6. špangle niesú, netreba ich skladovať a premiestňovať.

7. rezivo je vysušené a ide do výroby zaradom, presúvate iba raz.

8. rezivo je suché a nemusíte teda robiť žiadne obhliadky a kontroly.

9. získanie certifikátu je možné ak splníte okrem reziva aj ostatné kritériá.

 

Skúsme si to teraz keď vieme čo je čo porovnať.

 

1. Kubatúra, počet kubíkov na zákazku.

Štandardné krový sú z mokrého s hrúbkou 50 mm a suché drevo C24 má 45 mm. Pri rovnakom krove si k cene za rezivo z píly pripočítajte teda 11,1%. Napríklad 230 + 11,1%= 255,5 EUR. Alebo opačne na ten istý krov potrebujete o 10% menej reziva ak použijete suché rezivo C24.

 

2. Garancia pevnosti a statiky.

S certifikovaným rezivom ste úplne v pohode a viete sa na to spoľahnúť. Pri rezive kde nemáte istotu, že je to konštrukčné rezivo s triedou C24 je jasné, že ani výsledný výrobok nemôže dostať nálepku "výborný"

 

3. Samotná výroba.

V momente výroby väzníkov musí mať rezivo okolo 18% vlhkosť. Buď to kontrolujete alebo rovno vyrábete. Rýchlejšie je ihneď vyrábať. Veľmi krivé rezivo treba prebrať a vznikajú straty časové aj materiálové. Suché drevoC24 je 4 stranne hobľované rezivo čo zaručuje oveľa menšiu krivosť. Mokré rezivo je ťažšie a výroba ide preto pomalšie.

 

3. Vývoz ku klientovi.

C24 je už na prvý pohľad krajšie a pôsobí kvalitnejším dojmom. Kde tu sa objaví aj pečiatka s cajchou kvality C24. Rozdiel si všimne laik aj odborník. Rezivo z píly je totiž drsnejšie alebo priamo veľmi drsné a škaredšie.

 

Pre spracovanie CP na stavebné konštrukčné rezivo C24 nás kontaktujte pomocou formulára - bude to najrýchlejšie. Alebo telefonicky.

 

Odošlite váš dopyt pre vytvorenie ponuky. Môžte priložiť aj súbory.

Toto sme práve dokončili

Väzníkový krov na MŠ Holčíkovce

Holčíkovce

Prezrieť referenciu
Holčíkovce_01_krovy_strechy_väzníky_priehradové_drevené_výroba_montáž_rodinný_dom_preprava_nadrozmer_hydraulická_ruka_02.jpg

Valbová väzníková strecha s úložným priestorom na rodinný dom v Kružlove

Kružlov

Prezrieť referenciu
Titul2_Kružlov_01_krovy_strechy_väzníky_priehradové_drevené_výroba_montáž_rodinný_dom_preprava_nadrozmer_hydraulická_ruka_06.jpg

Väzníkový krov na rodinný dom v obci Beloveža

Beloveža

Prezrieť referenciu
Titul02_Beloveža_02_krovy_strechy_väzníky_priehradové_drevené_výroba_montáž_rodinný_dom_preprava_nadrozmer_hydraulická_ruka_02.jpg

Valbová strecha na rodinný dom v Bardejovských Kúpeľoch

Bardejovské Kúpele

Prezrieť referenciu
Titul2_Bardejovské_Kúpele_01_krovy_strechy_väzníky_priehradové_drevené_výroba_montáž_rodinný_dom_preprava_nadrozmer_hydraulická_ruka_04.jpg

Valbová väzníková strecha z priehradových väzníkov na rodinný dom

Vyšná Kamenica

Prezrieť referenciu
Titul2_Vyšná_Kamenica_01_krovy_strechy_väzníky_priehradové_drevené_výroba_montáž_rodinný_dom_preprava_nadrozmer_hydraulická_ruka_03.jpg

Drevený väzníkový krov na rodinnom dome v obci Zemplínska Široká

Zemplínska Široká

Prezrieť referenciu
Titul2_Zemplínska_Široká_01_krovy_strechy_väzníky_priehradové_drevené_výroba_montáž_rodinný_dom_preprava_nadrozmer_hydraulická_ruka_07.jpg

Rekonštrukcia polyfunkčného domu v Pečovskej Novej Vsi

Pečovská Nová Ves

Prezrieť referenciu
Tiul_PečovskáNováVes_01_krovy_strechy_väzníky_priehradové_drevené_výroba_montáž_rodinný_dom_preprava_nadrozmer_hydraulická_ruka_17.jpg

Sedlová strecha z priehradových väzníkov na objekt "cukrárenská výroba" na Bardejovskej zábave.

Bardejovská Zábava pri Bardejove

Prezrieť referenciu
Titul_Bardejovská_Zábava_01_krovy_strechy_väzníky_priehradové_drevené_výroba_montáž_rodinný_dom_preprava_nadrozmer_hydraulická_ruka_12.jpg
Volajte +421 918 490 990
Táto stránka používa súbory cookies, používaním stránok súhlasíte s ich využívaním. OK