Vyrábame kvalitné väzníkové strechy a krovy zo suchého hobľovaného reziva.

Inovácia výrobnej linky

 

 

Naše predajné miesta: Košice, Prešov (vzorový dom), Hertník pri Bardejove

Tu prejdi na adresy pobočiek...

 

Viac ako 50 ročné skúsenosti spoločnosti MITEK Industries s výrobou priehradových drevených väzníkov pomocou styčníkových dosiek s prelisovanými hrotmi je pre Vás najväčšou zárukou spokojnosti.

Vysoká odolnosť, dlhá životnosť a statické overenie autorizovaným statikom väzníkových striech vyrábaných u nás je pre nás samozrejmosťou.

 

Naša certifikovaná výroba priehradových väzníkov ako aj projekcia a administratíva je sústredená na jednom mieste v priemyselnom areáli na okraji obce Hertník okres Bardejov.

Týmto spojením máme výborný prehľad o samotnej výrobe väzníkov, čím vieme zaručiť dodržanie vysokej kvality a dodacích termínov pre našich klientov.

Priamo v areáli sa nachádza aj klientská zóna so vzorkovou časťou, ktorá výrazne pomáha zákazníkom predstaviť si svoju väzníkovú strechu a našim odborníkom potom doladiť cenový návrh krovu pre našich klientov.

 

Stretnúť sa s našimi obchodnými zástupcami je možné taktiež v našich vzorkových predajniach a pobočkách v Košiciach a Prešove.

 

V Prešove je k dispozícii vzorový dom, samozrejme s väzníkovou strechou.

       KLIK HERE

   rýchla cenová ponuka


 

 

Naša výroba je certifikovaná a väzníky certifikat-vyroba-vaznikov-krovy-strechy-s-r-o-.jpgmajú vyhlásenie o parametroch čo zaručuje vysokú kvalitu našich výrobkov.

Pdf súbor si môžete stiahnuť tu ...

 

Nezávislá certifikačná komisia sleduje hlavne proces výroby, vstupný materiál čiže rezivo a styčníkové kovové dosky. Taktiež certifikát potvrdzuje, že náš výrobný proces a jeho riadenie je v súlade s európskou normou a umožňuje vývoz našich výrobkov do všetkých štátov EÚ. Niektorí naši klienti využívajú možnosť exkurzie v našich priestoroch na výrobu väzníkov za účelom potvrdenia svojho rozhodnutia o zverení výrovy svojho väzníkového krovu práve u nás.


 

       KLIK HERE

   rýchla cenová ponuka

 

Certifikovanú výrobu priehradových väzníkových konštrukcií môžeme rozdeliť na 2 časti, ktoré so sebou spolupracujú.

 

1. Návrh strechy a projektová činnosť.

 

2. Samotná výroba väzníkov podľa pripravenej a odsúhlasenej výrobnej dokumentácie.

 

V oboch fázach výroby úzko spolupracujeme s našim generálnym licenčným partnerom, spoločnosťou MITEK INDUSTRIES.

 

MITEK INDUSTRIES je skupina mezinárodních firem, která se angažuje ve vybraných oblastech stavebnictví na pěti kontinentech. Společnost byla založena v polovině minulého století a je světovým lídrem v oblasti návrhu a výroby dřevěných konstrukcí a prefabrikovaných konstrukcí spojovaných styčníkovou deskou. MITEK není výrobcem těchto konstrukcí, ale je vývojářem a dodavatelem softwaru, technologie a zařízení, které potřebujete pro návrh a výrobu vazníků, stropních nosníků a dřevostaveb.

 

MITEK INDUSTRIES, spol. s r.o. (Česká republika) byla založena v České republice v roce 1993 a v současné době zastupuje společnost MITEK na trzích v Rusku, Bělorusku, Kazachstánu, na Slovensku a Ukrajině. Strojní technologie pro výrobu prefabrikovaných konstrukcí je vyvíjena a vyráběna v Čechách a vyváží se do celé Evropy. Také styčníkové desky s prolisovanými trny jsou vyráběny v našem výrobním závodě ve Vyškově.

 

Spolupráca s týmto partnerom nám dovoľuje prinášať našim klientom rokmi overené riešenia, ktoré sú výsledkom neustáleho vývoja a zdokonaľovania prepojeného s praxou. Software pre návrhy a realizáciu priehradových väzníkov od spoločnosti MITEK sa považuje za svetového lídra v obore.

 

Disponujeme tímom odborníkov, ktorí sú pripravení navrhnúť a naceniť dodávku kvalitnej väzníkovej strechy pre Vás.

       KLIK HERE

   rýchla cenová ponuka

 

Používame najnovší výkonný softvér poprednej spoločnosti v obore, s pomocou ktorého Vám predstavíme kompletný návrh väzníkovej strechy aj s 3D vizualizáciou.

 

Kompletný realizačný projekt väzníkovej strechy aj so statickým výpočtom a jeho posúdením je pre nás samozrejmosťou.

 

 

Navrhneme väzníkovú strechu alebo krov aj pre Vás.

 

 

Odošlite kontaktný formulár s Vašimi údajmi a naši odborníci začnú pracovať na Vašom návrhu už dnes.

 

Vypracujeme ponuku aj s 3D modelom vášho krovu, alebo rozpočet strechy na kľúč. Tu odošlite kontakt na vás.

Toto sme práve dokončili

Väzníkový krov na MŠ Holčíkovce

Holčíkovce

Prezrieť referenciu
Holčíkovce_01_krovy_strechy_väzníky_priehradové_drevené_výroba_montáž_rodinný_dom_preprava_nadrozmer_hydraulická_ruka_02.jpg

Valbová väzníková strecha s úložným priestorom na rodinný dom v Kružlove

Kružlov

Prezrieť referenciu
Titul2_Kružlov_01_krovy_strechy_väzníky_priehradové_drevené_výroba_montáž_rodinný_dom_preprava_nadrozmer_hydraulická_ruka_06.jpg

Väzníkový krov na rodinný dom v obci Beloveža

Beloveža

Prezrieť referenciu
Titul02_Beloveža_02_krovy_strechy_väzníky_priehradové_drevené_výroba_montáž_rodinný_dom_preprava_nadrozmer_hydraulická_ruka_02.jpg

Valbová strecha na rodinný dom v Bardejovských Kúpeľoch

Bardejovské Kúpele

Prezrieť referenciu
Titul2_Bardejovské_Kúpele_01_krovy_strechy_väzníky_priehradové_drevené_výroba_montáž_rodinný_dom_preprava_nadrozmer_hydraulická_ruka_04.jpg

Valbová väzníková strecha z priehradových väzníkov na rodinný dom

Vyšná Kamenica

Prezrieť referenciu
Titul2_Vyšná_Kamenica_01_krovy_strechy_väzníky_priehradové_drevené_výroba_montáž_rodinný_dom_preprava_nadrozmer_hydraulická_ruka_03.jpg

Drevený väzníkový krov na rodinnom dome v obci Zemplínska Široká

Zemplínska Široká

Prezrieť referenciu
Titul2_Zemplínska_Široká_01_krovy_strechy_väzníky_priehradové_drevené_výroba_montáž_rodinný_dom_preprava_nadrozmer_hydraulická_ruka_07.jpg

Rekonštrukcia polyfunkčného domu v Pečovskej Novej Vsi

Pečovská Nová Ves

Prezrieť referenciu
Tiul_PečovskáNováVes_01_krovy_strechy_väzníky_priehradové_drevené_výroba_montáž_rodinný_dom_preprava_nadrozmer_hydraulická_ruka_17.jpg

Sedlová strecha z priehradových väzníkov na objekt "cukrárenská výroba" na Bardejovskej zábave.

Bardejovská Zábava pri Bardejove

Prezrieť referenciu
Titul_Bardejovská_Zábava_01_krovy_strechy_väzníky_priehradové_drevené_výroba_montáž_rodinný_dom_preprava_nadrozmer_hydraulická_ruka_12.jpg
Volajte +421 918 490 990
Táto stránka používa súbory cookies, používaním stránok súhlasíte s ich využívaním. OK